Investice

Investic je mnoho druhů a jako investici lze chápat opravdu širokou škálu lidských úkonů. Pro naše potřeby ale budeme hovořit pouze o investici peněžních prostředků a rozlišovat budeme investici jednorázovou a pravidelnou. V obou případech jde o odložení prostředků za účelem budoucího zisku.

Jednorázová investice - peníze, jejichž reálnou hodnotu nechceme snižovat inflací, svěříme do rukou, které nám zachovají vklad a přinesou k němu zisk. Pokud máte peníze na účtu, kde je minimální nebo nulový úrok, nevěřte tomu, že tyto peníze nikomu neslouží. Jen to nejste Vy.

Pravidelná investice - pravidelně (nejčastěji měsíčně) odkládáme peníze takovým způsobem, aby v průběhu času docházelo k růstu odložených peněz. Zdroje jsou v tomto případě dva. Vklady, které by měly být pravidelné a měly by téci jedním směrem. Zhodnocení, které by mělo minimálně porazit inflaci. 

 

Chcete vaše možnosti
probrat osobně?

Zanechte nám telefonní číslo, na které vám
zavoláme a domluvíme si s vámi schůzku.

Ozveme se do 48 hodin

contact ilustration

Uvažujte s.r.o.

Pracujeme běžně po celé ČR.

+420 737 960 759

energie@uvazujte.cz

Naše pobočky

Česká Třebová
Hýblova 1206
Zobrazit na mapě

Moravská Třebová
Marxova 156/5
Zobrazit na mapě

Napište nám

 
 
 

Odesláním této zprávy souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vzájemné komunikace a marketingových sdělení. Svěřené údaje budeme pečlivě střežit dle Zákona č. 480/2004 Sb. a slibujeme Vám, že je nikdy nebudeme sdílet se třetími stranami.